N.O.H.A. (Noise Of Human Art)

LUCERNA MUSIC BAR

Respect the menu! 2010

28.4. 2010

N.O.H.A. denně ve vysílání Radia 1 a denně můžete soutěžit o její nové CD a lístky na pražský koncert 28.4.!

„DEJALÓ“ 3. místo v hitparádě po 5ti týdnech za Massive Attack a Gorillaz!


presse 03blue2

N.O.H.A. aneb Noise Of Human Art je kosmopolitní kapela, s kosmopolitními názory kosmopolitních lidí, kteří se již sami přesvědčili na svých cestách, že určitá část společnosti má úplně identické názory. Protože  je jedno,  zda pocházíš z Asie, Afriky, Grónska, Dálného východu, Evropy či Ameriky…  Šest členů pochází z pěti různých měst, pěti různých národností. Jochen Eickenberg a Tim Rashid z Kolína nad Rýnem ,Philip Noha z Prahy, Minerva Diaz Perez z Gijonu, MC  Chevy z New Yorku a Tobias Belker z Essenu.

Stejně jako jejich původ, je rozmanitá i jejich tvorba, která nenechá nikoho bez reakce. Kapela je specifická stylově otevřeným mixem breakbeatu,drum & bassu,world music a energií nabitých groovů, kterým dodává atmosféru charismatická zpěvačka s jedinečným hlasem Minerva Diaz Perez ze Španělska a strhující MC  Chevy z New Yorku. Na podiu N.O.H.A. exceluje jako smršť, vydává ze sebe nakažlivou pozitivní energii a nechává se zpětně unést atmosférou z publika s nikdy opakovatenlým zážitkem.

Tvůrčím motorem je Philip Noha (saxofon, původem z Prahy) a spolu s ním německý klávesista Jochen Eickenberg. Na tvorbě textů se podílejí ostatní členové kapely, v popředí se zpěvačkou Minervou Diaz Perez a MC Chevy. N.O.H.A posunila hranice v kombinaci akustiky a elektroniky.  Unikátním způsobem tak sjednocují dynamický DJ set s velmi živou a hravou performancí. De facto nejúspěšnější “česká kapela” na mezinárodním poli.

Kromě zakoupení či stažení připravovaného alba se o kvalitách téhle kapely můžete na vlastní oči přesvědčit na některém ze živých koncertů. Prožijete strhující kosmopolitní hudební večírek.

www.n-o-h-a.com

www.myspace.com/planetnoha

http://www.reverbnation.com/noha


FANOUŠCI NA BANDZONE