Masterclass

Showcase – seminář – workshop pro hudebníky, producenty a hudební specialisty Jean-Pierre Mathieu (Fr) a Hentai Corporation představí výsledky třídenní přípravy na následné studiové nahrávání nových skladeb na CD. Součástí semináře bude diskuze s Jean – Pierrem také o aktuálních trendech nahrávání (recording)…. S ohledem na právě potvrzenou  rekonstrukci v Paláci Akropolis se původně plánovaný workshop přesouvá do klubu Matrix.

Masterclass je zaměřen na získání znalostí a postupů při formování zvuku/songu  a které jsou používány hudebními profesionály ve  Francii.  Jean – Pierre Mathieu je hudební lektor pařížské hudební školy LE STUDIO DES VARETES. Tuto specializovanou pařížskou hudební školu  pravidelně navštěvují  profesionálové před tím, než jdou do studia nahrávat své nové CD, nebo připravují nové turné.  V roce 2008 jsme zde  pomohli zařídit hudební stáž i pro Davida Kollera…, prvním stážistou  z východního bloku:).

Na fotografii : left to right raphael, drums with MASS HYSTERIA jean-pierre mathieu, soundman with TREPONEM PAL al jourgensen, leader of MINISTRY tommy victor, guitar with MINISTRY, formerly leader of PRONG marco neves, lead singer from TREPONEM PAL steph buriez, lead singer from LOUDBLAST yann, guitar with MASS HYSTERIA.